Zážitky

Co vše u nás zažijete

Pivovar Rožmberk nabízí nespočet aktivit vhodných jak pro jednotlivce, páry, tak i firemní kolektivy. 

gastro

Gastro akce v pivovaru

V našem pivovaru se pravidelně konají gastro akce, které jsou synonymem pro spojení tradičních pivovarských chutí s moderní kulinářskou kreativitou. Od tematických večerů, přes workshopové degustace, až po rodinné svátky, nabízíme bohatý program plný kulinářských zážitků.

konference

Konference

Přímo v Šumavském podhůří uprostřed historií protkaného města Rožmberk nad Vltavou jsou k dispozici 4 oddělené konferenční místnosti s celkovou kapacitou až 140 osob. Prostory lze uspořádat dle individuálních požadavků. Konferenční místnosti mají moderní technícké vybavení. 

Salónek Pivovar je možné využít jako jeden prostor nebo rozdělit na 3 samostatné sekce (restaurace, výčep, salónek). 

Salónek Lihovar až pro 40 osob s využitím jako degustační místnost. 

Za dobrého počasí je možné využít pivovarský dvůr s pergolou pro 100 osob. 

K akcím je možné zařídit rozmanité rauty a občerstvení. 

teambuilding

Teambuilding

Díky své úžasné poloze je Pivovar ideální místem pro pořádání firemních akcí. Hledáte-li dostatek sportovního vyžití, adrenalinové sporty či netradiční zážitky, Pivovar Rožmberk je tím správným místem. Nabízí několik oddělených prostor splňujících nejvyšší požadavky na dostatek soukromí, profesionální služby v oblastni cateringu a občerstvení. Samozřejmostí je vysoká kvalita technického vybavení.

svatby

Svatby

Uspořádejte svou svatbu snů na jednom z nejromantičtějších míst jižních Čech! Pivovar nabízí vnitřní i venkovní prostory, které budou splňovat požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Skvělá gastronomie, profesionální servis a ojedinělé prostředí v srdci šumavské přírody ve spojení s romantikou dávné historie zajistí, že Vaše svatba se stane nezapomenutelnou.

degustace piva

Degustace

Řízena degustace piva přímo v srdci pivovaru.

Ve sklepení jsou pro hosty, kteří budou absolvovat exkurzi s výkladem o výrobě piva a historii budovy, dvě ochutnávkové VIP místnosti. 

řeka

Řeka

Protože město Rožmberk nad Vltavou leží v nejoblíbenějším úseku vodáků splouvajících Vltavu, najdete tu řadu kempů a půjčoven. Břehy řeky lemují hospůdky a stánky s občerstvením. V případě Vašeho zájmu Vám personál Pivovaru Rožmberk ochotně pomůže s organizací splutí řeky Vltavy včetně dopravy i s vypůjčením veškerého vodáckého vybavení.

hrad

Hrad

Hrad Rožmberk pocházející z poloviny 13. století patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků. K dispozici je hned několik prohlídkových tras, jedna z nich přivede návštěvníky nejen do doby posledních Rožmberků, Viléma a Petra Voka, ale od sezóny 2010 představuje také slavný rod Buquoy, který držel hrad od roku 1620 až do konce druhé světové války. Nabízí se také výstup na Anglickou věž. Po bezmála dvou stech schodech je návštěvník odměněn nádherným výhledem na celý areál hradu a okolní romantickou krajinu.

akce

Akce

Rožmberk nad Vltavou patří mezi často vyhledávaná místa i díky pořádání různých kulturních a hudebních akcí. Každoročně se zde koná např. velmi populární letní hudební festival Hrady CZ.