Hotel

Hotel Pivovar Rožmberk 

Hotel Pivovar Rožmberk se nachází v zcela nově zrekonstruované budově Pivovaru a nabízí netradiční ubytování v pohodlných pokojích s výhledy na Hrad Rožmberk, jeden z předních klenotů Šumavy a jižních Čech.

pokoj

Pokoje

Hotel poskytuje několik typů pokojů, ať už pokoje s výhledem na hrad Rožmberk, designové pokoje s prosklenou koupelnou či rodinné pokoje se dvěma ložnicemi. 

Vyberte si z našich pokojů

Pivovar Rožmberk nabízí možnost ubytovat se ve 21 nově zrekonstruovaných pokojích. 

Comfort Double Room

Dvoulůžkový pokoj

Nově zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj Comfort nabízí pohodlnou postel, stůl, židli. Pokoj je dále vybaven příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje a placeným minibarem včetně piv z našeho pivovaru. V koupelně se nachází sprchový kout.

castle view

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na hrad

Nově zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj Comfort s výhledem na hrad nabízí pohodlnou postel, stůl, židli. Pokoj je dále vybaven příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje a placeným minibarem včetně piv z našeho pivovaru. V koupelně se nachází sprchový kout. Z pokoje je krásný výhled na hrad Rožmberk.

třílůžkový

Třílužkový pokoj Deluxe

Nově zrekonstruovaný třílůžkový pokoj Deluxe nabízí pohodlnou postel a další rozkládací pohovku, takže se v pokoji vyspí až tři osoby. Dále je zde psací stůl, židle a místnost je vybavena také příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje a placeným minibarem včetně piv z našeho pivovaru. V koupelně se nachází sprchový kout.

Rodinný

Rodinný pokoj Deluxe

Nově zrekonstruovaný rodinný pokoj Deluxe nabízí pohodlnou postel a dvě samostatná lůžka, takže se v pokoji vyspí až čtyři osoby. Dále je zde psací stůl, židle a místnost je vybavena také příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje a placeným minibarem včetně piv z našeho pivovaru. V koupelně se nachází sprchový kout.

s přistýlkou

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

Nově zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj Comfort nabízí pohodlnou postel a speciální přistýlku, která je ideální pro děti do 10 let. Dále je zde psací stůl, židle a místnost je vybavena také příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje a placeným minibarem včetně piv z našeho pivovaru. V koupelně se nachází sprchový kout.

prosklenná koupelna

Dvoulůžkový pokoj Premium s prosklenou koupelnou

Nově zrekonstruovaný a moderní dvoulůžkový pokoj Premium má designovou koupelnu s prosklenými stěnami a nabízí pohodlnou postel, stůl, židli. Pokoj je dále vybaven příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje a placeným minibarem včetně piv z našeho pivovaru. V koupelně se nachází sprchový kout.

Apartmán

Apartmán se dvěmi ložnicemi a výhledem na hrad

Nově zrekonstruovaný apartmán se dvěmi ložnicemi a výhledem na zámek nabízí pohodlnou postel, psací stůl, židli a pokoj je dále vybaven příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje a placeným minibarem včetně piv z našeho pivovaru. V koupelně se nachází sprchový kout. Pokoj má dvě ložnice, každá je vybavena manželskou postelí. Z pokoje je krásný výhled na hrad Rožmberk.

Co se u nás děje?